Značenie turistického chodníka z Blatnice na Kráľovú studňu

Počas tretieho ročníka Martinského cestovateľského festivalu bola inštalovaná výstava súťažných i nesúťažných fotografií, spojená s ich predajom. Niektorí z Vás si fotografie zakúpili a naše združenie sa zaviazalo celú sumu z predaja venovať na obnovu značeného turistického chodníka. Za získané peniaze členovia nášho klubu tento rok vyznačili trasu z Blatnice na Kráľovú studňu (zelená turistická značka). Veríme, že Vám nami vyznačený chodník bude nápomocný pri návšteve tohto kúta veľkofatranskej prírody.

Prinášame Vám niekoľko fotografií zo značenia, zároveň ďakujeme všetkým, ktorí svojou čiastkou pomohli realizovať obnovu značenia tohto turistického chodníka.

 

Členovia Martinského klubu priaznivcov cestovania

Bookmark the permalink.

Comments are closed