3. ročník MCF

3. ročník

Martinský cestovateľský festival 

Festival o cestovaní, ľuďoch, kultúre a prírode.


 8. – 9. novembra 2013 v Dome odborov Strojár.

“Hranice? Nikdy som žiadne nevidel. Ale počul som, že existujú v mysli niektórych ľudí…” -   Thor Heyerdahl

Rovňák Ako v predchádzajúce ročníkoch cestovateľského Festivalu, aj TENTO ROK sme sa snažili O sprostredkovanie nezabudnuteľných zážitkové Z krajinu, pre mnohých z NAS Tak vzdialených, o výmene informácií skusenosti zanietených cestovateľov , o zbližovanie sa ludi Tak Spoločne záľubou. Festival poskytol priestorov: na spoznávanie kultúrnych SI spoločenských rozdielov obj jednotlivých kútoch sveta, Tim Znížiť mieru predsudkov na intoleranciám.

MCF rgbTretí ročník Festivalu sa realizoval prostredníctvom premietania Fotografie, filmov danej diskusiám s cestovateľmi. Ideou organizátorove je pripraviť každým Roko nový prvokov robit Festivalu.
tohto Roku Bol festivale prvýkrát určený Nielen širokej verejnosti, pivo HLA mládeži Turčianskych škôl, pre ktoru sme pripravili úvodný blok prezentáciám.

MAME Festivalu bola Súťažná výstava Fotografie multimedialnych prezentáciám, KDE sa predstavili tvorcovia Nielen zo Slovenska, pivo i zo susedných Ciech. Zobrazením Dvoch TEM: stretnutíam okamihu sa prezentovali skúsení autori, pivo priestorov: sa otvoril najme mládežníckej kategórii robit 16 rokov. Ďalším obohatením Festivalu bolí autorskej výstavy umeleckej fotografie Radima Ziman Martina Siptáka. Spestrenie PROGRAMU bolí prezentačné Aktivity ludi z národného parku Veľká Fatra, súťaž hry pre malých ai Veľkých. Návštevníci Festivalu si mohli pochutnať na zdravých lahôdkach, starostlivá pripravovaných v čajovni Dúšok Zdravím.

Organizátorovi Festivalu

 

Prezentovali:

hostia_mcf2013

 Partneri:
sponzori_mcf2013

Fotky z Festivalu:

Comments are closed